İletişim Bilgileri: (262) 310-6000, info@poscoassan.com

BU PROJEDE GÖNÜL VE GÖNÜLLÜLÜK VAR!

Çalışanların katılımlarıyla her yıl düzenli olarak sosyal sorumluluk kapsamında “Gönüllülük Günü” etkinliği düzenleyen Posco Assan TST, 2016 yılındaki projesini Bayraktar İlkokulu’nda gerçekleştirdi. Proje kapsamında Bayraktar İlkokulu’nun iç cephe boyama, tamirat, çevre düzenlemesi, Atatürk Köşesi’nin ve bayrak direklerinin yenilenmesi, merdiven korkuluklarının yapılması ve aydınlatma ile ilgili işler Posco Assan TST’nin çalışanlarının emekleri ile gerçekleştirildi.


4 gün süren ve Posco Assan TST Genel Müdürü Haeik Jeong’un da dahil olduğu yaklaşık 80 Posco Assan TST çalışanının katıldığı etkinlik Bayraktar İlkokulu’nda düzenlenen törenle son buldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende Bayraktar İlkokulu Müdür Vekili Ali İlker İncedere ve Posco Assan TST Genel Müdürü Haeik Jeong birer konuşma yaptılar.

Bayraktar İlkokulu Müdür Vekili Ali İlker İncedere: “Bu projede gönül ve gönüllülük var.”

Projeden duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Vekili Ali İlker İncedere, projenin gerçekleştirilmesinden dolayı tüm Posco Assan TST çalışanlarına teşekkürlerini iletti. İncedere; “Gerçekleştirdiğiniz proje bizim için çok değerli. Bu projede gönül ve gönüllülük var. Samimiyet ve içtenliğiniz var. Dilinizi konuşamasak da bizim de sizlere mutluluğumuzu ifade edecek tebessümümüz var” dedi.

Posco Assan TST Genel Müdürü Haeik Jeong: “Tek yolunuz var. Çok Çalışmak…”


Posco Assan TST olarak her yıl Gönüllülük Günü etkinliği gerçekleştirdiklerini ifade eden Haeik Jeong, “Posco Ailesiyle birlikte Gönüllülük Günü kapsamında topluma faydalı faaliyetlerde bulunuyoruz. Bu yıl da çalışanlarımızın da bizzat katılımlarıyla bu projeyi gerçekleştirdik. Benzer projelere, aynı şekilde devam ederek, çevremize katkı yapmak istiyoruz. Sizlerin daha iyi şartlarda eğitim almanıza katkımız oldu ise biz ancak o zaman amacımıza ulaşmışız demektir” dedi.

Başarının tek anahtarının çok çalışmak olduğunun altını çizen Jeong; “Öğretmen, mühendis, doktor, polis ya da mimar olmak istiyorsanız, tek yolunuz var. Çok çalışmak… Bunun da ilk yolu okullardan geçiyor. Eğitimin yanında spora ve sosyal yaşamınıza da zaman ayırıp, bu ilkeler doğrultusunda yaşamalısınız. Bugün gözlerinizden bu ışığı görebiliyorum. İnanıyorum ki gelecek sizlerle birlikte daha güzel olacak” dedi.

Bayraktar İlkokulu’nda düzenlenen törene Posco Assan TST Genel Müdürü Haeik Jeong, İş Destek Birimleri Genel Müdür Yardımcısı Selda Seçkinler Oba, Satınalma Grup Müdürü Seung Hyeon Hong, Bayraktar İlkokulu Müdür Vekili Ali İlker İncedere, Bayraktar Köyü Muhtarı Arif Akdeniz,  öğretmenler ve öğrenciler katıldı.