İletişim Bilgileri: (262) 310-6000, info@poscoassan.com.tr

POSCO ASSAN ÇALIŞANLARI HEP BİRLİKTE KIŞA MERHABA DEDİ

Posco Assan çalışanları 2018 yılının yorgunluğunu düzenlenen Kışa Merhaba Partisi ile attı. Fabrika bahçesinde düzenlenen etkinliğe çok sayıda çalışan katıldı.

2018 yılını oldukça yoğun geçiren ve 1 milyon ton üretime ulaşan Posco Assan, bu başarısını kutlamaya devam ediyor. İlk olarak çalışan aileleri ile birlikte Boğaz Turu düzenleyen şirket, bu sefer çalışanlarına müzik ve eğlence dolu dakikalar yaşattı. Çalışanlardan oluşan TST Band ve Prime grupları canlı performansları ile arkadaşlarından övgüler aldı.


Posco Assan CAO’su Ufuk Özdemir: “Güzel günler bizi bekliyor”


Etkinlik ile ilgili bilgi veren Posco Assan CAO’su Ufuk Özdemir; “Yoğun bir yılı geride bırakmak üzereyiz. Bizler de çalışanlarımıza, bu etkinlikte nefes aldırmak ve onları iş stresinden uzaklaştırmak istedik. Çalışanlarımız bunu hak ettiler. Sahneye çıkan arkadaşlarımız da bizden, dinleyen arkadaşlarımız da… Güzel bir etkinlik oldu. Hediye çekilişlerimizle de etkinliğimize biraz heyecan katmak istedik. 2019 yılı tüm sanayiciler için olduğu gibi bizler için de çok önemli. 2018 yılında 1 milyon ton üretimi başardık. Önümüzde yeni hedefler var. Bu hedeflere ulaşmak için de çalışanlarımızın gücüne ve desteğine ihtiyacımız var. Onların bu destekleri oldukça çok daha güzel günler bizi bekliyor” dedi.

Etkinlikte doyasıya eğlenen çalışanlara çekilişle hediyeler dağıtılırken, çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Boğaz turunda konuşan CEO Haeik Jeong çalışanlarını aileleri ile birlikte görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Jeong; “Posco Assan ailesi olarak Türkiye’de 1 milyonuncu ton ürünümüzü üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mutluluğumuza ailelerimizin de ortak olması amacıyla bu etkinliği düzenledik. Sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyuyoruz. Bu gururu yaşamamızda siz değerli ailelerimizin de önemli katkıları var. Sizlerle birlikte üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Aileler ile yapılan etkinliklerin önemini vurgulayan CAO Ufuk Özdemir; “Toplu etkinliklerimize çalışanlarımızın ailelerini davet ediyoruz. İftar programımızda bunu başarı ile gerçekleştirmiştik. Bugüne kadar 2 kez boğaz turu etkinliğimizi gerçekleştirdik. 23 Eylül’de ise sonuncu turumuzu da gerçekleştireceğiz. Çalışan ailelerimizin birbirileriyle kaynaşmaları bizleri mutlu ediyor. Önümüzdeki dönemde de bu tarz etkinliklerde aileler ile bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.